I. Öğretim

12
Kasım
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Prof.Dr. HAMDİ DOĞAN)

  Ara Sınav

  

  2019


12
Kasım
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SÜLEYMAN AÇIKGÖZ)

  Ara Sınav

  

  2019


13
Kasım
SOS1007 PSİKOLOJİYE GİRİŞ - A Şubesi   (Prof.Dr. YÜCEL CAN)

  Ara Sınav

  

  2019


14
Kasım
SOS1003 FELSEFEYE GİRİŞ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ÖZLEM AKAY DİNÇ)

  Ara Sınav

  

  2019


15
Kasım
SOS1001 SOSYOLOJİYE GİRİŞ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BAHADIR NUROL)

  Ara Sınav

  

  2019


23
Aralık
23:59
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - B Şubesi   (Prof.Dr. ORHAN YALÇIN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
23:59
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Prof.Dr. ORHAN YALÇIN)

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Prof.Dr. ORHAN YALÇIN)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - B Şubesi   (Prof.Dr. ORHAN YALÇIN)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SEMRA BAYSAL)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Prof.Dr. HAMDİ DOĞAN)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SÜLEYMAN AÇIKGÖZ)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Prof.Dr. ORHAN YALÇIN)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - B Şubesi   (Prof.Dr. ORHAN YALÇIN)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SEMRA BAYSAL)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Prof.Dr. HAMDİ DOĞAN)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SÜLEYMAN AÇIKGÖZ)

  Bütünleme

  

  2020


I. Öğretim

12
Kasım
SOS2009 HUKUK SOSYOLOJİSİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ERCAN GEÇGİN)

  Ara Sınav

  

  2019


12
Kasım
SOS2013 KENT SOSYOLOJİSİ - A Şubesi   (Doç. Dr. BÜLENT KARA)

  Ara Sınav

  

  2019


13
Kasım
SOS2001 KLASİK SOSYOLOJİ TEORİLERİ I - A Şubesi   (Prof.Dr. BAYRAM ÜNAL)

  Ara Sınav

  

  2019


13
Kasım
SOS2019 MESLEKİ İNGİLİZCE I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ÖZLEM AKAY DİNÇ)

  Ara Sınav

  

  2019


14
Kasım
SOS2015 SOSYAL DEĞİŞME - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BAHADIR NUROL)

  Ara Sınav

  

  2019


15
Kasım
SOS2007 ÇALIŞMA SOSYOLOJİSİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BAHADIR NUROL)

  Ara Sınav

  

  2019


23
Aralık
SOS2001 KLASİK SOSYOLOJİ TEORİLERİ I - A Şubesi   (Prof.Dr. BAYRAM ÜNAL)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
SOS2003 KURUMLAR SOSYOLOJİSİ - A Şubesi   (Doç. Dr. BÜLENT KARA)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
SOS2007 ÇALIŞMA SOSYOLOJİSİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BAHADIR NUROL)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
SOS2013 KENT SOSYOLOJİSİ - A Şubesi   (Doç. Dr. BÜLENT KARA)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
SOS2001 KLASİK SOSYOLOJİ TEORİLERİ I - A Şubesi   (Prof.Dr. BAYRAM ÜNAL)

  Uygulama

  

  2019


I. Öğretim

12
Kasım
SOS3019 KÜLTÜR DEĞİŞMELERİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ERCAN GEÇGİN)

  Ara Sınav

  

  2019


13
Kasım
SOS3017 SOSYAL EŞİTSİZLİKLER - A Şubesi   (Prof.Dr. BAYRAM ÜNAL)

  Ara Sınav

  

  2019


14
Kasım
SOS3001 ÇAĞDAŞ SOSYOLOJİ TEORİLERİ I - A Şubesi   (Prof.Dr. BAYRAM ÜNAL)

  Ara Sınav

  

  2019


14
Kasım
SOS3009 DEMOGRAFYA - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BEKİR NECATİ ALTIN)

  Ara Sınav

  

  2019


15
Kasım
SOS3013 SANAT FELSEFESİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ÖZLEM AKAY DİNÇ)

  Ara Sınav

  

  2019


15
Kasım
SOS3015 TOPLUMSAL CİNSİYET VE KAMUSAL ALAN - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi AZİZ CUMHUR KOCALAR)

  Ara Sınav

  

  2019


23
Aralık
SOS3001 ÇAĞDAŞ SOSYOLOJİ TEORİLERİ I - A Şubesi   (Prof.Dr. BAYRAM ÜNAL)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
SOS3007 AİLE SOSYOLOJİSİ - A Şubesi   (Prof.Dr. YÜCEL CAN)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
SOS3015 TOPLUMSAL CİNSİYET VE KAMUSAL ALAN - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi AZİZ CUMHUR KOCALAR)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
SOS3019 KÜLTÜR DEĞİŞMELERİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ERCAN GEÇGİN)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
SOS3001 ÇAĞDAŞ SOSYOLOJİ TEORİLERİ I - A Şubesi   (Prof.Dr. BAYRAM ÜNAL)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
SOS3015 TOPLUMSAL CİNSİYET VE KAMUSAL ALAN - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi AZİZ CUMHUR KOCALAR)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
SOS3017 SOSYAL EŞİTSİZLİKLER - A Şubesi   (Prof.Dr. BAYRAM ÜNAL)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
SOS3015 TOPLUMSAL CİNSİYET VE KAMUSAL ALAN - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi AZİZ CUMHUR KOCALAR)

  Proje

  

  2019


23
Aralık
SOS3015 TOPLUMSAL CİNSİYET VE KAMUSAL ALAN - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi AZİZ CUMHUR KOCALAR)

  Atölye

  

  2019


23
Aralık
SOS3015 TOPLUMSAL CİNSİYET VE KAMUSAL ALAN - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi AZİZ CUMHUR KOCALAR)

  Seminer

  

  2019


I. Öğretim

12
Kasım
SOS4011 TURİZM SOSYOLOJİSİ - A Şubesi   (Doç. Dr. BÜLENT KARA)

  Ara Sınav

  

  2019


13
Kasım
SOS4013 SOSYAL ÇALIŞMA - A Şubesi   ( RAUF YANARDAĞ)

  Ara Sınav

  

  2019


14
Kasım
SOS4001 NİCEL ARAŞTIRMA TEKNİKLERİ I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi DEVRİM ERDEM)

  Ara Sınav

  

  2019


14
Kasım
SOS4015 HALK BİLİMİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi NAMIK ASLAN)

  Ara Sınav

  

  2019


15
Kasım
SOS4017 KÜRESELLEŞME - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BAHADIR NUROL)

  Ara Sınav

  

  2019


23
Aralık
SOS4003 SEMBOLİK MANTIK - A Şubesi   (Prof.Dr. YÜCEL CAN)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
SOS4007 NİTEL ARAŞTIRMA TEKNİKLERİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi DEVRİM ERDEM)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
SOS4003 SEMBOLİK MANTIK - A Şubesi   (Prof.Dr. YÜCEL CAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
SOS4011 TURİZM SOSYOLOJİSİ - A Şubesi   (Doç. Dr. BÜLENT KARA)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
SOS4013 SOSYAL ÇALIŞMA - A Şubesi   ( RAUF YANARDAĞ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
SOS4011 TURİZM SOSYOLOJİSİ - A Şubesi   (Doç. Dr. BÜLENT KARA)

  Seminer

  

  2019


23
Aralık
SOS4000 BİTİRME TEZİ - A Şubesi   (Prof.Dr. BAYRAM ÜNAL)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
SOS4000 BİTİRME TEZİ - F Şubesi   (Prof.Dr. YÜCEL CAN)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
SOS4000 BİTİRME TEZİ - C Şubesi   (Doç. Dr. BÜLENT KARA)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
SOS4000 BİTİRME TEZİ - D Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ERCAN GEÇGİN)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
SOS4000 BİTİRME TEZİ - E Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ÖZLEM AKAY DİNÇ)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
SOS4000 BİTİRME TEZİ - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BAHADIR NUROL)

  Proje Devam

  

  2019