Memur-Sen Genel Başkan Vekili Selvi’den Rektörümüze Ziyaret

Memur-Sen Genel Başkan Vekili ve Eğitim-Bir-Sen Genel Sekreteri Latif Selvi, Eğitim-Bir-Sen Niğde Şube Başkanı Hasan Orhan ve beraberlerindeki heyet Rektörümüz Prof. Dr. Muhsin Kar’a ziyarette bulundu.

Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette, Memur-Sen Genel Başkan Vekili Latif Selvi ve beraberindekilere nazik ziyaretleri dolayısıyla teşekkür eden Rektörümüz Prof. Dr. Muhsin Kar, heyete Üniversitemizdeki çalışmalar hakkında detaylı bilgiler verdi.

Ziyareti gerçekleştiren heyet adına açıklamalarda bulunan Memur-Sen Genel Başkan Vekili Latif Selvi, Yükseköğretim kurumlarının akademik sorunları ile yapılmasını istedikleri reformlarla ilgili Sendika bünyesinde yapılan çalışmalar hakkında Rektörümüz Prof. Dr. Muhsin Kar’a bilgilendirmelerde bulundu. Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesinin her geçen gün gelişmesine şahit olduklarını ve bu gelişmeyi yakından takip ettiklerini belirten Genel Başkan Vekili Latif Selvi, ziyaretin sonunda Rektörümüz Prof. Dr. Muhsin Kar’a kendilerine göstermiş olduğu ilgi ve alaka dolayısıyla teşekkür ederek akademik çalışmalarında başarı temennisinde bulundu.

Pandemi koşullarına uygun olarak gerçekleştirilen ziyaret programı, günün anısına çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.