Rektörümüzden, Kredi Garanti Fonu Başkanı Erdoğan Özegen'e Ziyaret

Rektörümüz Prof. Dr. Muhsin Kar, 22., 25. ve 26. Dönemde Niğde Milletvekilliği yapan ve Kredi Garanti Fonu (KGF) Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Erdoğan Özegen'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

KGF Yönetim Kurulu Başkanlığı makamında gerçekleşen ziyarette Rektörümüz Prof. Dr. Muhsin Kar, KGF Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Özegen'e, Üniversitemizde yeni açılan fakülteler, bölümler ve yeniden öğrenci alımına başlanan bölümler ile ilgili detaylar ve Üniversitemizde son dönemde yaşanan akademik gelişmeler hakkında ayrıntılı bir bilgilendirmede bulundu. Rektörümüz Prof. Dr. Muhsin Kar ayrıca geçmişte Niğde Milletvekili olarak bir çok görevde bulunan ve değerli çalışmalara imza atan Erdoğan Özegen’e yeni görevinin hayırlı olmasını dileyerek ''KGF iktisadi kalkınma açısından çok önemli bir işlev görüyor. Daha önce olduğu gibi KGF Başkanlığında da stratejik işlere imza atarak ülkemizin kalkınmasını hızlandıracağınıza inanıyorum'' dedi.

KGF Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Özegen ise ziyaretteki açıklamalarında, Rektörümüz Prof. Dr. Muhsin Kar'ın göstermiş olduğu çabaların Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi ve Niğde ili için çok değerli olduğunu ifade ederek nazik ziyaretleri dolayısıyla Rektörümüz Prof. Dr. Muhsin Kar'a teşekkür etti.

Ziyaret programı günün anısına çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.