Sivil Toplum Kuruluşları Hatıra Ormanına Fidan Desteği Devam Ediyor

Üniversitemiz Merkez Yerleşkesine Sivil Toplum Kuruluşlarının (STK) fidan dikimi yapabilmesi için planlanan “Sivil Toplum Kuruluşları Hatıra Ormanı”na Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Niğde İl Teşkilatı tarafından fidan dikimi gerçekleştirildi.

Pandemi kurallarına uygun olarak gerçekleştirilen fidan dikimi etkinliğine, MHP Niğde İl Başkanı Cumali İnce, MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Emrullah Türe, MHP Niğde İl Genel Meclisi Üyesi Tahsin Eren, Türkiye Kamu-Sen Niğde Şube Başkanı Adnan Özer, MHP Merkez İlçe Başkanı Abidin Koyuncu ve MHP Ülkü Ocakları İl Başkanı Yusuf Gencer ile MHP Niğde teşkilatından birçok isim katılırken, Rektörümüz Prof. Dr. Muhsin Kar, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. İlyas Gökhan ve Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Serkan İbiş de MHP heyetine fidan dikiminde eşlik ettiler.

Gerçekleştirilen fidan dikiminin ardından açıklamalarda bulunan Rektörümüz Prof. Dr. Muhsin Kar, MHP Teşklilatına, çevreye olan duyarlılıkları ve yeşil doğanın korunmasına olan katkıları dolayısıyla Üniversitemiz Teşekkür Belgesini takdim ederek kampüsümüzü güzelleştirmek için yürütülen çalışmalara verdikleri destek için de ayrıca teşekkür etti.

MHP Niğde İl Başkanı Cumali İnce ise programdaki açıklamalarında Rektörümüz Prof. Dr. Muhsin Kar’a Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesinde gerçekleştirdiği akademik gelişim ve Niğde iline yapılan çevre dostu yatırımlar dolayısıyla teşekkür etti.

Fidan dikme etkinliği, günün anısına çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.